Lawendowy Zakątek
Lawendowy Zakątek jest wyjątkowym miejscem do organizacji wymarzonego przyjęcia weselnego oraz innych imprez okolicznościowych.

Lawendowy Zakątek

Lawendowy Zakątek to obiekt stworzony z myślą o ludziach, którzy cenią sobie elegancję i dobry smak. Nasz obiekt jest wyjątkowym miejscem do organizacji wymarzonego przyjęcia weselnego oraz innych imprez okolicznościowych. Mamy do dyspozycji dwie sale bankietowe, główną na 250 osób oraz kameralną na około 50 osób.

 

Opinie naszych klientów

 • Sala przepiękna, stół wiejski, zupa krem brokułowa, ciasta, żurek i żeberka w miodzie – pyyyycha! Pokój dla młodych – świetny! Prysznic z masażem, naprawdę wygodne łóżko, a dodatkowo manekin na suknie ślubną – bardzo przydatne. Serdecznie Polecam :)

  Angelika Kiercul

 • W 100% polecamy tą salę innym parom. Kucharz i kelnerzy cały czas pilnowali żeby niczego nie brakowało. Jedzenie było przepyszne, nie sądziliśmy, że można wyczarować tak smaczne dania! Goście gratulowali nam tak pięknej sali i obsługi, która była na każde ich życzenie.

  Beata Rynkowska

 • Dla mnie bomba z góry dziękuje i bardzo polecam. Jedzenie świetne i smaczne a apartament dla młodych rewelacyjny. Po prostu zamawiać i robić wesela. Pozdrawiam i serdecznie polecam.

  Marcin Sobecki

 • Podziękowania od rodziców i młodych za zorganizowanie wesela w dniu 3 października. Sala godna polecenia(bardzo ładna, elegancka) obsługa i właściciele przesympatyczni, spisała się świetnie. Serdecznie polecamy.

  Mateusz Laszkiewicz